Októbrové TOSKÁNSKO – letenky z Viedne už za 27€!

letenky z Viedne do Toskánska

A čo by ste povedali na výlet do jedného z najobľúbenejších regiónov Talianska? Áno. Máme tu pre vás tip na letenky do Toskánska!

Spiatočné letenky spoločnosti Laudamotion sú totižto na október dostupné za dobrú cenu 27€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad termínu môžeme uviesť 17-22.10.2019. Dostupných je však viacero. Kalendár termínov nájdete napríklad na tejto stránke

V tomto období je už v celom regióne o poznanie menej turistov ako počas leta. Stále tu však budete mať príjemné teploty. Minulý rok sa v rovnakom období pohybovali napríklad teploty v Pise medzi 20-27°C.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste chceli aj väčšie príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm, treba si priplatiť priority boarding, ktorý vás bude stáť +18€

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Pisa
27€
napr. 17-22.10.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Nie je problém sa zarezervovať veľmi lacno na celé toto obdobie aj auto. Mimo sezóny sú tie ceny prijateľnejšie.

Najnižšie ceny začínajú niekde na 33€ za auto na celý 5-dňový výlet. Treba teda ešte prirátať pohonné hmoty – no aj tak budete na veľmi peknej sume. Na to, že budete mať celý výlet „voľnosť“ v podobe auta.

Ponuky autopožičovní si viete na jednom miest pozrieť napríklad na známom portáli Rental Cars . My cez nich pravidelne autá aj priamo požičiavame online a zatiaľ nebol problém. Vždy sme si na letisku len vyzdvihli kľúče.

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – ak by ste sa chceli ubytovať priamo v Pise, môžete skúsiť toto ubytko. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 196€ – 98€/osoba, 19,6€/osoba/noc.

TIP: Airbnb ponúka každému novému členovi vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Pisy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)