Októbrové TOSKÁNSKO – letenky z Viedne už za 27€!

letenky z Viedne do Toskánska

A čo by ste povedali na výlet do jedného z najobľúbenejších regiónov Talianska? Áno. Máme tu pre vás tip na letenky do Toskánska!

Spiatočné letenky spoločnosti Laudamotion sú totižto na október dostupné za dobrú cenu 27€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad termínu môžeme uviesť 17-22.10.2019. Dostupných je však viacero. Kalendár termínov nájdete napríklad na tejto stránke

V tomto období je už v celom regióne o poznanie menej turistov ako počas leta. Stále tu však budete mať príjemné teploty. Minulý rok sa v rovnakom období pohybovali napríklad teploty v Pise medzi 20-27°C.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste chceli aj väčšie príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm, treba si priplatiť priority boarding, ktorý vás bude stáť +18€

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Pisa
27€
napr. 17-22.10.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Nie je problém sa zarezervovať veľmi lacno na celé toto obdobie aj auto. Mimo sezóny sú tie ceny prijateľnejšie.

Najnižšie ceny začínajú niekde na 33€ za auto na celý 5-dňový výlet. Treba teda ešte prirátať pohonné hmoty – no aj tak budete na veľmi peknej sume. Na to, že budete mať celý výlet „voľnosť“ v podobe auta.

Ponuky autopožičovní si viete na jednom miest pozrieť napríklad na známom portáli Rental Cars . My cez nich pravidelne autá aj priamo požičiavame online a zatiaľ nebol problém. Vždy sme si na letisku len vyzdvihli kľúče.

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – ak by ste sa chceli ubytovať priamo v Pise, môžete skúsiť toto ubytko. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 196€ – 98€/osoba, 19,6€/osoba/noc.

TIP: Airbnb ponúka každému novému členovi vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Pisy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?