Októbrové Santorini – letenky z Viedne iba za 40€!

Santorini

Na krásnom gréckom ostrove Santorini si môžete spraviť dovolenku aj teraz v októbri. Spiatočné letenky sú totižto dostupné už za 40€!

Letieť môžete buď v last minute termíne 10-17.10.2020 alebo v neskoršom termíne 17-24.10.2020(vtedy je cena ešte nižšia – 36€)

Ak by ste si zvolili ten s odletom už túto sobotu, aktuálne podľa predpovedí majú byť na ostrove teploty niekde medzi 23-26°C. To síce nie sú letné horúčavy, no určite vám cez deň príjemne teplo bude.

Kalendáre termínov pri letoch na Santorini si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si.

Grécko je pre Slovákov otvorené. Rovnako tak je nami zaradené ako menej riziková krajina. Po návrate teda netreba ani testy ani karanténu. Navyše čo sa týka prípadov vírusu v prepočte na počet obyvateľov, na Slovensku ich máme oproti Grékom asi 3x viac.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
40€
10-17.10.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dostanete napríklad slovenskou spoločnosťou Slovak LinesJazdí tam takmer 20x denne a jednosmerné lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€. Lístky na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Magma Rooms – ubytovanie len 100 metrov od najbližšej pláže s priemernými hodnoteniami 8/10 od stoviek predchádzajúcich klientov. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 206€ – 103€/osoba, 14,7€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na tejto stránkedostupné sú stovky zariadení na ostrove.

letenky z Viedne na Santorini

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?