Októbrová Korzika z Viedne za 70€

Korzika , hory a džíp

Rozmýšľate kam by ste sa mohli vydať počas najbližších mesiacov? Ak vás láka Korzika, najhornatejší stredomorský ostrov, máme tu pre vás letenky spoločnosti Eurowings s cenou od 70€ za spiatočný let.

Koniec októbra už síce pravdepodobne na kúpanie nebude(alebo len pre otužilcov), každopádne pre tých z vás, ktorí majú záujem o spoznávanie Korziky je to ideálny čas. Zima by ešte byť nemala a turistov tu bude markantne menej, ako keby sa rozhodnete navštíviť ju počas leta. 

Za najnižšiu cenu je dostupný iba jediný týždenný termín v októbri – 15-22.10.2016. 

Lety sú priame bez prestupov. Najnižšia tarifa vám umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi najviac 55x40x23cm a hmotnosťou 8kg.

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Viedeň
Bastia
70€
15-22.10.2016

Ubytovanie

Ubytovanie na Korzike vás bude stáť najmenej ak sa zoberiete povedzme štyria a zarezervujete si nejaké štúdio, apartmán či bungalov. Dostanete sa na veľmi nízke sumy a celý výlet vás tak bude stáť veľmi málo.

Les Brises de Mer – ak sa rozhodnete cestovať štyria, ubytovania vás bude stáť veľmi málo. Štúdio pre štyroch vás bude stáť na 7 dní iba 258€ – 64,5€/osoba, 9€/osoba/noc.

U-Casone – ďalšou možnosťou ubytovania pre štyroch v Bungalove na 7 nocí je U-Casone. Cena 210€, 52,5€/osoba, 7,5€/osoba/noc.

Hotel Punta e Mareak sa rozhodnete cestovať dvaja, vyskúšajte Hotel Punta e Mare. Za 7 nocí zaplatíte 284€ – 142€/osoba, 20€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Korzika

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?