OKTÓBROVÁ ANDALÚZIA – letenky z Viedne už za 18€!

Andalúzia

Koniec letnej dovolenkovej sezóny nemusí automaticky znamenať aj koniec tohtoročného cestovania! Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky s odletom z Viedne do španielskej Andalúzie s cenou 18€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu môžete letieť na týždenný výlet v termíne 19-26.10.2021(od utorka do utorka). Prípadne ak by ste chceli letieť na kratší výlet, letenky v termíne 19-23.10.2021 vás budú stáť 29€.

V rovnakom období počas predchádzajúcich rokov sa pritom teploty pohybovali bežne stále medzi 20-25°C. 

Ďalšie linky do španielskej Malagy si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malaga
18€
19-26.10.2021

Požičanie auta za babku

Výhodou cestovania mimo sezóny sú aj výhodné ceny za požičanie auta. Na týždeň si viete na letisku v Malage požičať auto od 94€ – to pri dvojici vychádza na cca 7€/osoba/deň. Pri štvorici niečo cez 3€. Porovnať ponuky autopožičovní si môžete napríklad na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Viedne do Malagy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)