NOVINKA! WizzAir začne od júna lietať na Srí Lanku!

WizzAir začína lietať na Srí Lanku

Dnes sa v rezervačnom systéme spoločnosti WizzAir objavilo veľké prekvapenie! WizzAir od júna začína lietať z Abú Dhabí v Spojených Arabských Emirátoch do mesta Mattala na Srí Lanke!

Jedna z najväčších európskych nízkonákladových leteckých spoločností teda prvý krát otvára svoju linku do týchto končín v Ázii.

A ceny sú už teraz výborné – z Abú Dhabí na Srí Lanku a naspäť sa členovia Wizz Discount Clubu dostanú dohromady už od 108€. Ak členstvo nemáte, bavíme sa o sume približne +20€.

Nanešťastie WizzAiru pozastavil lety do Abú Dhabí na nasledujúce mesiace a začne tam lietať aj z Viedne až v druhej polovici septembra. No už teraz sa dajú skombinovať letenky z Viedne do Abú Dhabí/Dubaja a letenky zo Spojených Arabských Emirátov na Srí Lanku tak, že za letenky zaplatíte dohromady iba okolo 250€. Čo je cena o stovky eur nižšia, ako by ste dali za samostatné letenky na Srí Lanku + tu navyše uvidíte aj Abú Dhabí alebo Dubaj.

Samozrejme pri najlacnejších letenkách je možné zobrať si so sebou iba malú príručnú batožinu 40x30x20cm. a ak budete batožiny potrebovať viac – letenky budú stáť viac taktiež.

NOVINKA! WizzAir začne od júna lietať na Srí Lanku!
Zdroj: https://bit.ly/3sVdS3b

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?