NOVINKA! Smartwings otvorí novú linku z Prahy na Azorské ostrovy!

Azorské ostrovy, Sao Miguel

Od 26. apríla 2024 bude možné letieť z Prahy na Azorské ostrovy bez prestupu! Dopravca Smartwings bude prevádzkovať dva týždenné lety z pražského letiska Václava Havla na letisko Ponta Delgada na ostrove São Miguel.

Prvé lety budú charterové, prevádzkované cestovnou kanceláriou Čedok. S ich spustením sa ráta od konca októbra 2023. Od jari 2024 pribudnú aj pravidelné komerčné lety pre verejnosť.

Prvý let z Prahy do Ponta Delgada sa uskutoční v piatok 26. apríla 2024. Letecká spoločnosť na novej linke počíta s dvoma letmi týždenne – utorky a piatky. Spojenie bude v prevádzke minimálne do konca letného letového poriadku 2024.

Petr Šujan (obchodný riaditeľ aerolinky): „Spojujeme pravidelnými linkami Prahu s Kanárskými ostrovy – Tenerife (od 6.5. 2024 denně), Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, portugalskou Madeirou a jsme rádi, že od dubna můžeme našim zákazníkům nabídnout další atraktivní destinaci v Atlantiku, největší azorský ostrov São Miguel, kam se přímým letem z Prahy bude možné dostat pouze se Smartwings.“

Zdroj: Zaletsi

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 9

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?