NOVINKA! Smartwings otvorí novú linku z Prahy na Azorské ostrovy!

Azorské ostrovy, Sao Miguel

Od 26. apríla 2024 bude možné letieť z Prahy na Azorské ostrovy bez prestupu! Dopravca Smartwings bude prevádzkovať dva týždenné lety z pražského letiska Václava Havla na letisko Ponta Delgada na ostrove São Miguel.

Prvé lety budú charterové, prevádzkované cestovnou kanceláriou Čedok. S ich spustením sa ráta od konca októbra 2023. Od jari 2024 pribudnú aj pravidelné komerčné lety pre verejnosť.

Prvý let z Prahy do Ponta Delgada sa uskutoční v piatok 26. apríla 2024. Letecká spoločnosť na novej linke počíta s dvoma letmi týždenne – utorky a piatky. Spojenie bude v prevádzke minimálne do konca letného letového poriadku 2024.

Petr Šujan (obchodný riaditeľ aerolinky): „Spojujeme pravidelnými linkami Prahu s Kanárskými ostrovy – Tenerife (od 6.5. 2024 denně), Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, portugalskou Madeirou a jsme rádi, že od dubna můžeme našim zákazníkům nabídnout další atraktivní destinaci v Atlantiku, největší azorský ostrov São Miguel, kam se přímým letem z Prahy bude možné dostat pouze se Smartwings.“

Zdroj: Zaletsi

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 9

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)