Novembrová MALTA – letenky z Bratislavy za 20€!

Pobrežie Malty v Comino

Chceli by ste si spraviť na budúci mesiac niekam výlet? Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky na Maltu s odletom z Bratislavy za výborných 20€!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 24-28.11.2021. V stredu z Bratislavy odletíte a o 4 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

V novembri sa teploty na Malte pohybujú bežne okolo 20°C. Na kúpanie to teda už nebude – no na výlety po ostrove pri príjemných teplotách áno.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky z iných miest na na tejto stránke

Treba rátať s tým, že Ryanair umožňuje pri najnižšej cene zobrať si iba menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. No samozrejme dá sa v prípade potreby priplatiť si aj ďalšiu.

A prečítajte si aj nášho sprievodcu pred cestou na Maltu v našom článku

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Malta
20€
napr. 24-28.11.2021

Tip na ubytovanie

be.HOTEL – krásny 4* hotel v Si. Julian's iba 200 metrov od piesočnatej pláže St. George's s veľkým bazénom na streche s panoramatickým výhľadom. V cene máte aj raňajky a bezplatné storno. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 213€ – 107€/osoba, 27€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke

Pravidlá vstupu na Maltu

Zaočkované osoby môžu vstúpiť na Maltu bez potreby karantény či testu. Musí však uplynúť aspoň 14 dní od plného zaočkovania. Deti medzi 5-12 rokmi musia absolvovať PCR test a na Maltu prísť s negatívnym výsledkom, ktorý nebude starší ako 72 hodín. Deti do 5 rokov sú od testovania oslobodené.

Nezaočkované osoby môžu na Maltu prísť, ale podmienky majú na dovolenkovanie pomerne nevhodné. Pred cestou totižto treba absolvovať PCR test a po príchode na Maltu majú nariadenú 14-dennú karanténu.

Viac info na stránkach MZV.

letenky z Bratislavy na Maltu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)