Nové linky spoločnosti WizzAir s odletom z Budapešti

WizzAir lietadlo

Po tom, čo sme vás informovali o nových destináciach, do ktorých bude maďarská spoločnosť lietať z letiska v Katoviciach tu dnes máme informácie aj o tom, kam pribudnú linky aj z hlavného letiska WizzAiru v Budapešti. 

A že WizzAir potešil. Portugalsko, juh Talianska či Nórsko potešia vždy. Lety pri všetkých linkách začínajú začiatkom apríla

Faro

Konečne nejaké pravidelné lacné lety do obľúbenej oblasti Portugalska – Algarve? Vyzerá to tak. Letieť bude síce možné iba raz týždenne, soboty, každopádne aj to poteší. Tu je celkom zreteľné, že WizzAir skúša a testuje nové destinácie a podľa toho či sa im daná linka vyplatí alebo nie ju potom(pokojne aj o pol roka) buď zruší alebo lety pridá. Toho sme už svedkami boli niekoľko krát.

Bergen

Mnohí z vás si určite teraz hovoria „Konečne!“. Doteraz lety za nórskymi fjordami so spoločnosťou WizzAir boli dostupné pre Slovákov iba z Katovíc, od apríla tu bude možnosť letov aj z Budapešti. Lety začínajú 10.apríla a lietať budete môcť pondelky a piatky.

Hanover

Treťou z avizovaných liniek budú lety do Dolného Saska v Nemecku, do Hanoveru. Tu je frekvencia letov najvyššia. Letieť budete môcť až počas štyroch dní v týždni – pondelok, streda, piatok, nedeľa. 

Lamezie Terme

Opäť turisticky a cestovateľsky veľmi zaujímavá destinácia. Oblasť Kalábrie v Taliansku patrí k tým najpopulárnejším vôbec. WizzAir sem bude lietať dva krát týždenne v stredu a nedeľu od apríla 2017. 


Lety sú dostupné už aj na stránkach spoločnosti WizzAir a letenky je možné bookovať už teraz. 

letenky Faro

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno