NOVÉ LINKY DO EXOTIKY – dovolenkové destinácie už od 489€!

nové linky z Katovíc od Turkish Airlines

Turkish Airlines otvára novú linku z Katovíc do Istanbulu. A keďže z Istanbulu sa s touto aerolinkou vieme dostať do celého sveta, ihneď sa nám objavili akciové letenky z Katovíc do mnohých zaujímavých destinácií!

Dnes tu pre vás máme len niekoľko tipov na zaujímavé miesta, pri ktorých je cena leteniek nižšia ako cenovky u konkurencie. Určite sa poteší množstvo z vás zo severu či východu Slovenska, ktorí to máte do Katovíc bližšie ako napríklad do Viedne či Budapešti.

Kde je teda možné si zaletieť? Napríklad na africký Zanzibar za 489€, do ďalekej Brazília za 499€, na Maurícius v Indickom oceáne za 559€, na exotické Maldivy či Srí Lanku za 599€. všetko sú to výborné ceny!

Prestupuje sa väčšinou iba v Istanbule. V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu.

Turkish Airlines sú špičková letecká spoločnosť dlhodobo sa umiestňujúca v rebríčkoch najlepších leteckých spoločností na najvyšších priečkach(tento rok 17. mieste na svete)!

Akciové letenky Turkish Airlines z Katovíc

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Zanzibar
489€
marec – november 2023
Katovice
Sao Paulo
499€
marec 2023
Katovice
Maurícius
559€
marec – november 2023
Katovice
Male
599€
marec – máj 2023
Katovice
Colombo
599€
marec – máj 2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Katovíc na Zanzibar

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?