Nórske OSLO – letenky z Viedne už za skvelých 10€!

Oslo pri západe Slnka

A čo by ste povedali nad výletom do Osla? Dnes tu pre vás máme tip na letenky, pri ktorých vás letenky na letisko Oslo Torp budú stáť iba 10€!

Ryanair totižto zlacnil letenky z viedenského letiska a za najnižšiu cenu sa dajú kúpiť letenky do hlavného mesta Nórska vo viacerých termínoch.

Ako príklad môžeme uviesť kratší termín 18-20.9.2021 od soboty do pondelka, prípadne 18-22.9.2021 od soboty do stredy, kedy si stihnete toho v Osle pozrieť omnoho viac.

Prípadne ak by vám vyhovoval let z iných letísk, ďalšie linky s rovnako výbornými cenami nájdete na tejto stránke.

Upozorňujeme však, že toto letisko je ešte dobrý kúsok od Osla a celkovo doprava z letísk v Nórsku nepatrí k najlacnejším. Takže za autobus z letiska a naň zaplatíte viac ako za samotné letenky – cca 25-30€ dohromady.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Oslo Torp
10€
18-20/22.9.2021

Tip na ubytovanie

P-Hotels Oslo –  ubytovanie s veľmi dobrou polohou v Osle. Za izbu pre dvoch na 2 noci tu zaplatíte ako dvojica 154€ – 77€/osoba, 38,5€/osoba/noc. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, TV a WiFi.

Prípadne celú ponuku ubytovania hotelov a ubytovacích zariadení nájdete na tejto stránke. 

Vstup do Nórska a návrat na Slovensko

Zaočkované osoby majú do Nórska voľný vstup a nevyžaduje sa žiadne ďalšie testovanie či karanténa.

Ak ste nezaočkovaní, vstup do Nórska máte povolený iba ak prichádzate zo zelenej krajiny. Rakúsko bolo pred pár dňami zo zelených krajín vyradené. To sa však môže rôzne meniť.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Osla

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?