NÓRSKE FJORDY – letenky na prelom augusta/septembra od 24€!

Bergen , Nórsko , fjordy

A čo by ste povedali na letný výlet do krásneho Nórska? Máme tu pre vás tip na lacné letenky do Bergenu, ktoré sú na prelom augusta a septembra dostupné už od 24€ za let tam aj naspäť dohromady. 

Za najnižšiu cenu je možné letieť ak máte zakúpené u WizzAiru členstvo Wizz Discount Club. To stojí 30€/rok a dáva členom pomerne výrazné zľavy na letenky. Ak však aj členstvo kúpené nemáte, letenky vás budú stáť veľmi dobrých 36€. 

Letí sa v termíne 30.8-6.9.2021. V pondelok a obed odletíte a o týždeň večer prilietate naspäť. Keďže sa prilieta večer, odporúčame si po príchode z Nórska na noc/dve zarezervovať ubytovanie v Krakove a pozrieť si aj toto poľské mesto.

Ďalšie linky do Bergenu + kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Bergen
od 24€
30.8-6.9.2021

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Vstup do Nórska a návrat na Slovensko

Aktuálne pri vstupe do Nórska nepotrebujeme absolvovať karanténu ani testovanie. Sme zaradení medzi zelené bezpečné krajiny. Treba však rátať s tým, že akonáhle by sa situácia zhoršila, príchody z červených krajín budú mať následne umožnené iba zaočkované osoby. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Krakova do Bergenu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)