NOVÁ LINKA: MAURÍCIUS s Turkish Airlines už za 559€!

Maurícius

Aj na Maurícius aktuálne ponúka Turkish Airlines letenky za akciovú cenu! Z Katovíc na tento ostrov v Indickom oceáne si môžeme zaletieť už za 559€!

Všetko vďaka Turkish Airlines, ktorý otvára linku z Katovíc do Istanbulu. A z Istanbulu sa s touto aerolinkou dostaneme do všetkých kútov sveta – aj na Maurícius.

Termíny sú za najnižšiu cenu dostupné na jar a jeseň budúceho roka – na marec, apríl, máj, september a október 2023. Zatiaľ si je z čoho vyberať.

Všetky termíny si viete pozrieť na tejto stránke.

Prestupuje sa jedinýkrát v Istanbule. V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu!

Turkish Airlines sú špičková letecká spoločnosť dlhodobo sa umiestňujúca v rebríčkoch najlepších leteckých spoločností na najvyšších priečkach(tento rok 17. mieste na svete)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Maurícius
559€
marec – november 2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Katovíc na Maurícius

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?