NICE z Viedne – jarný výlet s letenkami od 30€

Nice- azúrové pobrežie

Jarný výlet na juh Francúzska? Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne do Nice už od výborných 30€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu 30€ sa dá letieť ak máte zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Bez členstva je cena 46€.

Odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 30€ + 30€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 46€ + 46€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku. 

Letieť je možné v termíne 2-7.4.2022. V sobotu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

WizzAir v základnej cene letenky umožňuje zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste si k letenky prikúpili aj priority boarding, okrem tejto menšej batožiny si môžete zobrať aj väčšiu s rozmermi 55x40x23cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nice
od 30€
napr. 2-7.4.2022

Tip na ubytovanie

Studios Floreal – štúdio pre dvoch s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, Tv či WiFi. Má viac ako 250 hodnotení s priemerom 8,7/10(a 9,2/10 za polohu). Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 346€ – 173€/osoba, 35€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Nice na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu do Francúzska

Na vstup do Francúzska je aktuálne potrebné preukázať sa Európskym Covid Passom(u nás aplikácia GreenPass). Na vstup treba byť plne zaočkovaný, mať potvrdenie o prekonaní Covidu alebo negatívny PCR/Ag test.

Od 24. januára 2022 platí vo Francúzsku pre vstup do verejných priestorov potvrdenie o očkovaní. Za potvrdenie o očkovaní je považovaný očkovací preukaz ako doklad o kompletnom očkovaní povolenou vakcínou alebo potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 s QR kódom pozitívneho testu na ochorenie COVID-19, platné po uplynutí 11 dní a nie staršie ako 6 mesiacov.

Celé podmienky vstupu si môžete pozrieť na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Nice

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)