NICE z Viedne – jarný výlet s letenkami od 30€

Nice- azúrové pobrežie

Jarný výlet na juh Francúzska? Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne do Nice už od výborných 30€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu 30€ sa dá letieť ak máte zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Bez členstva je cena 46€.

Odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 30€ + 30€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 46€ + 46€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku. 

Letieť je možné v termíne 2-7.4.2022. V sobotu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

WizzAir v základnej cene letenky umožňuje zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste si k letenky prikúpili aj priority boarding, okrem tejto menšej batožiny si môžete zobrať aj väčšiu s rozmermi 55x40x23cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nice
od 30€
napr. 2-7.4.2022

Tip na ubytovanie

Studios Floreal – štúdio pre dvoch s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, Tv či WiFi. Má viac ako 250 hodnotení s priemerom 8,7/10(a 9,2/10 za polohu). Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 346€ – 173€/osoba, 35€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Nice na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu do Francúzska

Na vstup do Francúzska je aktuálne potrebné preukázať sa Európskym Covid Passom(u nás aplikácia GreenPass). Na vstup treba byť plne zaočkovaný, mať potvrdenie o prekonaní Covidu alebo negatívny PCR/Ag test.

Od 24. januára 2022 platí vo Francúzsku pre vstup do verejných priestorov potvrdenie o očkovaní. Za potvrdenie o očkovaní je považovaný očkovací preukaz ako doklad o kompletnom očkovaní povolenou vakcínou alebo potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 s QR kódom pozitívneho testu na ochorenie COVID-19, platné po uplynutí 11 dní a nie staršie ako 6 mesiacov.

Celé podmienky vstupu si môžete pozrieť na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Nice

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?