NICE na LETO 2019 – letenky už od 20€!

Dnešok začíname tipom na výhodné letenky na začiatok leta ku moru! Ak vás láka Azúrové pobrežie Francúzska, letenky kúpite už od 20€!

Za takúto čiastku ponúka spoločnosť WizzAir letenky z Viedne do mesta Nice pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky vás budú stáť 30€. Členstvo však dlhodobo odporúčame – stojí iba 30€/rok pre dvojicu dohromady a odomkne vám možnosť kupovať letenky WizzAir- u so zľavami 10-20€ za spiatočnú letenku pričom túto zľavu si viete aplikovať už aj na prvé kúpené letenky.

Pri letenkách do Nice môžeme uviesť termín 24-28.6.2019 – v ktorom kúpite ich kúpite za spomenutú cenu.

Radšej však rezervujte čím skôr – za najnižšiu cenu je dostupných len niekoľko leteniek a keď sa vypredajú, cena pôjde hore.

Jedinou nevýhodou je že si so sebou bez priplácania môžete zobrať iba menšiu tašku 40x30x20cm. Ak by ste si chceli zobrať aj väčšiu príručnú batožinu 55x40x20cm, tu už si musíte priplatiť Priority Boarding a za let tam aj naspäť dohromady by vás to stálo +22€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nice
od 20€
24-28.6.2019

Tip na ubytovanie

Hotel Wilson – ak by ste sa vydali v uvedenom termíne do Nice, z dostupných možností môžete vyskúšať toto zariadenie. Má výborné hodnotenie, skvelú polohu a za 4 noci zaplatíte ako dvojica 226€ – 113€/osoba, 28,25€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite kompletnú ponuku ubytovania na tejto stránkes viac ako 800 zariadeniami.

letenky z Viedne do Nice

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?