NEW YORK z Viedne – letenky na zimu za 339€!

New York , USA , central park

A čo tak si túto zimu spraviť výlet v obľúbenom New Yorku? Spiatočné letenky TAP Air Portugal sú na najbližšie týždne a mesiace dostupné za výborných 339€ za let tam aj naspäť dohromady.

Konkrétne je možné letieť v termínoch na január, február a marec – či už na dlhšie či na kratšie výlety. Osobne odporúčame rezervovať letenky skôr na ten marec, keď už pravdepodobne budú mať v New Yorku po Omikron vlne, ktorá tam momentálne prebieha.

Celý kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Prestupovať budete iba jediný krát v Lisabone. Väčšinou ide o krátke prestupy do pár hodín. Zobrať si so sebou bez priplácania môžete klasickú príručnú batožinu. Ak jej potrebujete viac, dá sa samozrejme priplatiť za ňu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
New York
339€
január – marec 2022

Covid-19: Podmienky vstupu do USA

Do USA je možné letieť ak ste plne zaočkovaná osoba + máte pred odletom negatívny výsledok PCR alebo Ag testu, ktorý nie je starší ako 24 hodín. Kompletné informácie nájdete na týchto stránkach Ministerstva zahraničných vecí. 

Okrem týchto pravidiel v súvislosti s Covid-19 samozrejme treba mať vybavenú aj autorizáciu ESTA, čo bolo podmienkou vstupu aj pred pandémiou.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Bežné ubytovacie zariadenia odporúčame hľadať na známych portáloch ako Agoda.com či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.

Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúka ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.

letenky z Viedne do New Yorku

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?