NEW YORK z Viedne – letenky BEZ PRESTUPU za 349€!

New York , USA , central park

Plánujete využiť tento rok naplno a zaletieť si na výlety aj mimo Európy? Máme tu pre vás tip na letenky do New Yorku s rakúskym Austrian Airlines, ktorí ponúkajú letenky BEZ PRESTUPU za výborných 349€!

Termíny sú dostupné na rôzne obdobie od februára do novembra 2022. Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Väčšina uvedených termínov je stále za 349€. Ak vám ukazuje pri niektorom cenu 466€, treba skúsiť iný. Hlavne v okolí letných mesiacov je rozpredaných termínov za najnižšiu cenu viac. Ale napríklad v termíne 14-29.6.2022 či 16-28.6.2022 si stále viete zaletieť do New Yorku bez prestupu za 349€.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou 1 ks príručnej batožiny do 8 kg(55cm x 40cm x 23cm) a 1 ks príručnej batožiny do 2 kg(40cm x 30cm x 10cm).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
New York
349€
február – november 2022

Covid-19: Podmienky vstupu do USA

Do USA je možné letieť ak ste plne zaočkovaná osoba + máte pred odletom negatívny výsledok PCR alebo Ag testu, ktorý nie je starší ako 24 hodín. Kompletné informácie nájdete na týchto stránkach Ministerstva zahraničných vecí. 

Okrem týchto pravidiel v súvislosti s Covid-19 samozrejme treba mať vybavenú aj autorizáciu ESTA, čo bolo podmienkou vstupu aj pred pandémiou.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Pri rezervovaní ubytovania vieme odporučiť dva medzinárodné portály – Agoda.com či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.

Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúka ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.

NEW YORK z Viedne - letenky BEZ PRESTUPU za 349€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?