NEW YORK z Viedne – letenky BEZ PRESTUPU za 349€!

New York , USA , central park

Plánujete využiť tento rok naplno a zaletieť si na výlety aj mimo Európy? Máme tu pre vás tip na letenky do New Yorku s rakúskym Austrian Airlines, ktorí ponúkajú letenky BEZ PRESTUPU za výborných 349€!

Termíny sú dostupné na rôzne obdobie od februára do novembra 2022. Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Väčšina uvedených termínov je stále za 349€. Ak vám ukazuje pri niektorom cenu 466€, treba skúsiť iný. Hlavne v okolí letných mesiacov je rozpredaných termínov za najnižšiu cenu viac. Ale napríklad v termíne 14-29.6.2022 či 16-28.6.2022 si stále viete zaletieť do New Yorku bez prestupu za 349€.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou 1 ks príručnej batožiny do 8 kg(55cm x 40cm x 23cm) a 1 ks príručnej batožiny do 2 kg(40cm x 30cm x 10cm).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
New York
349€
február – november 2022

Covid-19: Podmienky vstupu do USA

Do USA je možné letieť ak ste plne zaočkovaná osoba + máte pred odletom negatívny výsledok PCR alebo Ag testu, ktorý nie je starší ako 24 hodín. Kompletné informácie nájdete na týchto stránkach Ministerstva zahraničných vecí. 

Okrem týchto pravidiel v súvislosti s Covid-19 samozrejme treba mať vybavenú aj autorizáciu ESTA, čo bolo podmienkou vstupu aj pred pandémiou.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Pri rezervovaní ubytovania vieme odporučiť dva medzinárodné portály – Agoda.com či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.

Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúka ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.

NEW YORK z Viedne - letenky BEZ PRESTUPU za 349€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)