Island + New York s letenkami za 326€!

Island - famózna krajina
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

S viac ako zaujímavou ponukou letov dnes prišla spoločnosť WOW Air. Island a New York máte možnosť navštíviť s odletom z Berlína za cenu už od 326€!

Stačí využiť možnosť „stopoveru“ na Islande pri ceste do New Yorku. V príklade, ktorý uvádzame nižšie letíte najskôr z Berlína na Island, následne do New Yorku a z New Yorku späť do Berlína.

Termíny sú dostupné hlavne koncom roka/začiatkom toho nasledujúceho a nie je ich vôbec mnoho. Nemáme však informáciu o tom, koľko akcia potrvá.

Upozorňujeme však na to, že za najnižšiu cenu je možné cestovať u WOW Air iba s príručnou batožinou

Berlín -> Reykjavik -> New York -> Berlín za 326€

Rezervovať

Dostupný je napríklad aj kratší termín 22-25-30.november 2016

Letenky do Berlína

Berlín je výborne dostupný z bratislavského letiska so spoločnosťou Ryanair. Bežne sa ceny spiatočných leteniek pohybujú okolo 20€ za spiatočný let. Letenky sledujte na stránkach Ryanair.com…na rezerváciu však máte ešte pár mesiacov čas

Cena je však iba pre cestovanie s príručnou batožinou. Každopádne aj po dokúpení batožiny by to nemalo vychádzať vôbec draho. O batožine u Ryanair si prečítajte náš článok tu. Výsledkom bude pekný trip Bratislava-> Berlín->Island->New York->Berlín -> Bratislava za cenu okolo 350€(alebo okolo 420€ aj s podpalubnou batožinou)

Ubytovanie

Pri hľadaní ubytovania odporúčame využiť stránky Booking.com a Airbnb.com. Porovnajte si ponuky a nájdite si presne to, čo vyhovuje vám. 

letenky Island a New York

Island + New York s letenkami za 326€!
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.