NEW YORK bez prestupu – letenky Austrian Airlines za 349€!

socha slobody

Rýchla akcia od známej rakúskej leteckej spoločnosti Austrian Airlines. Letenky do New Yorku sú dostupné v mnohých termínoch na nadchádzajúce mesiace za 349€ za let tam aj naspäť dohromady!

Navyše poletíte bez prestupu. Nástup vo Viedni a prvé kroky z lietadla až v New Yorku. Celá cesta teda bude výrazne kratšia v porovnaní s ponukami iných leteckých spoločností, pri ktorých potrebné prestupovať.

Termíny sú dostupné na január až marec 2022. Aktuálne ich je ešte veľa. No akcia by mala trvať iba do polnoci. Ak by vám pri niektorom termíne vyskočila vyššia cena – znamená to, že letenky sa v danom termíne už vypredali. Treba skúsiť iný. Celý kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

V cene je možnosť zobrať si so sebou klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55cm x 40cm x 23cm + menšiu tašku s rozmermi 40cm x 30cm x 10cm.

Do USA sa dá stále lietať. Iba treba byť zaočkovaný a pred cestou sa treba dať otestovať(test nesmie byť starší ako 24 hodín!). A samozrejme autorizácia ESTA.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
New York
349€
január – marec 2022

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Bežné ubytovacie zariadenia odporúčame hľadať na známych portáloch ako Agoda.com či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.

Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúka ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.

NEW YORK bez prestupu - letenky Austrian Airlines za 349€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?