Neobmedzené množstvo výletov do Viedne či Budapešti so Slovak Lines za 39€!

Spolu s návratom Slovak Lines na autobusové linky do Viedne a Budapešti prichádza spoločnosť aj so zaujímavou akciou.

Kúpa ich Travel Pass-u vám umožní jazdiť na linkách do hlavného mesta Rakúska či Maďarska neobmedzene veľakrát.

Koľko takýto Travel Pass stojí? Iba 39€. To je cena približne troch spiatočných ciest do Viedne či 2 a pol cesty do Budapešti. Ak teda plánujete viac ciest na týchto linkách, nech sa páči. Travel Pass sa vám oplatí. A je jedno či ponuku využijete 5x, 10x alebo 100x.

Navyše autobusy stoja aj na letiskách vo Viedni a Budapešti a teda môžete Travel Pass využiť aj pri doprave na letiská, pri niektorom z vašich výletov do zahraničia.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Túto akciu je možné využiť počas júna 2020. Po zakúpení si následne budete môcť kupovať lístky na týchto linkách za 0€. Celý postup nájdete na tejto stránke. Travel Pass smie používať iba cestujúci, ktorý si ho zakúpi.

Aj keď to môže vyzerať ako platená reklama, nie je ? Iba sa nám páči táto akcia. Leto sa blíži a obe krajiny sú už teraz pre nás otvorené. Pravdepodobne v nich navyše bude menej ľudí ako bežne. Je to teda výborná príležitosť ako spoznať obe metropoly. A možnosť využiť Travel Pass aj na dopravu na letiská je ďalší silný dôvod, prečo nad tým uvažovať.

akcia Slovak lines

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?