Nehoda s kávou na lete Thai Airways: Spoločnosť sľubuje kompenzáciu

káva na palube lietadla

Thai Airways vyšetruje incident, počas ktorého sa cestujúcemu na letu z Bangkoku do Chiang Mai vyliala horúca káva a spôsobila mu popáleniny. Letecká spoločnosť vyjadrila úprimnú ľútosť nad incidentom a sľúbila kompenzáciu postihnutému cestujúcemu.

Podľa sťažnosti, ktorú cestujúci nedávno zverejnil online, letuška pri podávaní horúcej kávy nápoj náhodou vyliala na cestujúceho, čo spôsobilo popáleniny na rôznych častiach jeho tela. Cestujúci ďalej tvrdí, že káva bola podávaná ručne namiesto umiestnenia na tácke, čo vyvoláva obavy o štandardných postupoch.

Vyšetrovanie leteckej spoločnosti sa zameria na zistenie príčiny incidentu a preskúmanie praxe podávania horúcich nápojov. Thai Airways vyjadrili súcit so zraneným cestujúcim a zdôraznili svoje odhodlanie zabezpečiť bezpečnosť a pohodu všetkých svojich cestujúcich.

Cestujúci tiež vyjadril sklamanie z počiatočnej reakcie letušky, ktorá údajne neposkytla primeranú prvú pomoc a nechala ho, aby si pomoc vyhľadal sám. Táto časť incidentu bude tiež preskúmaná ako súčasť vyšetrovania.

Na pozitívnej nônote cestujúci pochválil konanie spolucestujúceho, ktorý si kávu objednal. Povedal, že spolucestujúci prejavil úprimnú starostlivosť a podporu počas celej nepríjemnej situácie, dokonca ho sprevádzal do nemocnice a čakal s ním, až kým nebol prepustený z pohotovosti.

Očakáva sa, že Thai Airways poskytne ďalšie informácie o vyšetrovaní a jeho výsledkoch.

zdroj

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.