NEAPOL s odletom z Viedne – jesenný výlet s letenkami za 13€!

letenky Neapol

Ryanair dnes zlacnil letenky do viacerých destinácii a jednou z nich je aj Neapol v Taliansku. Jesenné spiatočné letenky sú dostupné už za 13€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad termínu môžeme uviesť termín 4-9.11.2021. Vo štvrtok odletíte a v utorok sa vrátite naspäť.

Predchádzajúce roky sa teploty v Neapole v tom istom období na začiatku novembra bežne pohybovali okolo 20°C. 

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie dostupné linky do Neapolu na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Neapol
13€
napr. 4-9.11.2021

Tip na ubytovanie

MareLuna B&Bvýborná poloha v centre mesta, pozitívne hodnotenia(8,7/10 celkovo a 9,5/10 za polohu) a cena na 5 nocí pre dvojicu 250€ – čiže 125€/osoba, 25€/osoba/noc.Dostupnú budete mať izbu s balkónom, klimatizáciou či WiFi a v cene sú aj raňajky!

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Neapolu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?