NEAPOL – júlové letenky z Viedne už za 17€!

letenky Neapol

Tip na júlový výlet? Zaleťte si do Neapolu! Spiatočné letenky sú aktuálne totižto dostupné už za 17€ za let tam aj naspäť dohromady.

Môžete pritom navštíviť sopku Vezuv, legendárne Pompeje, ochutnať skvelú neapolskú pizzu či pozrieť sa do krásnych okolitých mestečiek ako Positano, Amalfi či Atrani.

Letieť môžete napríklad v termíne 15-20.7.2021. Vo štvrtok odletíte a v utorok sa vrátite naspäť.

Do Neapolu sa dá letieť aj ďalšími linkami či inými leteckými spoločnosťami. Pozrieť si ich môžete na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Neapol
17€
napr. 15-20.7.2021

Tip na ubytovanie

Hotel Elisabetta – ubytovanie 300 metrov od pláže s raňajkami v cene. Za izbu s klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou zaplatíte ako dvojica 334€ – 167€/osoba, 33,4€/osoba/noc. Nachádza sa 34km južne od Neapolu či 27 km od známeho mestečka Positano.

Prípadne si pozrite ďalšie možnosti ubytovania v Neapole so stovkami zariadení na tejto stránke.

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu), prípadne predložiť potvrdenie o zaočkovaní plným počtom dávok a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne do Neapolu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?