NEAPOL/AMALFI – letné letenky Austrian Airlines za 99€!

letenky z viedne do talianska

Plánujete letnú dovolenku v Taliansku a hľadáte letenky za fajn cenu? Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne do Neapolu už za 99€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letí sa pritom s kvalitnou rakúskou leteckou spoločnosťou Austrian Airlines

Termíny sú dostupné v dátumoch od apríla do júla 2024. Oplatia sa hlavne tie v letných dátumoch, kedy aj konkurenčné nízkonákladové letecké spoločnosti neponúkajú tak lacné letenky ako napríklad na jar.

Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke. Ak by vám pri niektorom termíne ukazovalo vyššiu cenu, treba skúsiť iný. Znamená to, že sa v ňom tie najlacnejšie letenky už rozpredali.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete aj batožinu 55cm x 40cm x 23cm + menšiu tašku s rozmermi 40cm x 30cm x 10cm. Opäť – u konkurenčných nízkonákladových aeroliniek by sme si ešte za väčšiu príručnú batožinu (ktorá je pri letoch Austrianu už v cene) priplácali.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Neapol
99€
apríl – júl 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?