Nádherná Sardínia v máji z Viedne iba za 55 EUR!

Spiaggia delle Bombarde, Sardínia
Spiaggia delle Bombarde leží neďaleko mesta Alghero na Koralovej riviére.

Sardínia alebo ako sa jej hovorí „európsky Karibik“ je dostupná v super májovom termíne, kedy už môžete čakať príjemne teplo z Viedne iba za 55 EUR!

Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 05-12.05.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Linky aj z iných letísk si môžete pozrieť na na tejto stránke

Ryanair v základnej cene letenky umožňuje zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste si k letenky prikúpili aj priority boarding, okrem tejto menšej batožiny si môžete zobrať aj väčšiu s rozmermi 55x40x20cm.

A čo robiť v Alghere a jeho okolí? Aj na to máme článok.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Alghero
55€
napr. 05-12.05.2022

? Kde hľadať lacné ubytovanie? ?
Dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com. Nachádza sa na ňom väčšina ubytovacích zariadení po svete cez ktorú pravidelne rezervujú ubytovanie milióny ľudí.

Alternatívne môžete hľadať ubytovanie na portáli „Airbnb.com, kde môžu vlastné ubytovanie v bytoch či domoch ponúkať aj miestni.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?