Na výlet do VARŠAVY – septembrové letenky už za 15€!

večerná Varšava

Ak uvažujete nad výletom počas septembra, do Varšavy sú momentálne dostupné letenky z Viedne už za 15€!

Za nízke ceny sú dostupné letenky počas celého septembra. Za 15€ kúpite letenky napríklad v termínoch 3-6.9.2021, 11-15.9.2021, 19-22.9.2021.

Do Varšavy však nelieta iba Ryanair z Viedne. Dostupné linky a kalendáre termínov nájdete na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Varšava
15€
3-6.9.2021
Viedeň
Varšava
15€
11-15.9.2021

Tip na ubytovanie

Ibis Warszawa Stare Miastoznáme 3*** ubytovanie vo Varšave s viac ako 5500 hodnoteniami a priemerom 8,3/10. Za izbu s klimatizáciou, WiFi a vlastnou kúpeľňou zaplatíte na 3 noci ako dvojica 98€ – 49€/osoba, 16,3€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania vo Varšave so stovkami zariadení na tejto stránke.

Vstup do Poľska a návrat na Slovensko

Poľsko umožňuje vstup bez karantény a testu zaočkovaným osobám a osobám, ktoré prekonali Covid. Ak toto osoba nespĺňa, musí sa dať otestovať PCR alebo Ag testom nie starší ako 48 hodín. Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Na výlet do VARŠAVY - septembrové letenky už za 15€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?