Na výlet do Ríma s odletom z Bratislavy s letenkami za 54€

rím z bratislavy za 54€

Čo tak si v druhej polovici júna skočiť na výlet do Ríma? Dnes začíname tipom na letenky do Večného mesta, ktoré vás pri odlete z Bratislavy budú stáť iba 54€!

Za takúto sumu môžete letieť napríklad v termíne 15-20.6.2018, čo je termín od piatku do stredy. Máte tam teda ten víkend.

Dostupné sú však aj ďalšie termíny za zaujímavé čiastky – všetky si ich môžete pozrieť na tejto stránke, prípadne na Pelikan-e TU

V cene máte možnosť zobrať si so sebou 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg. Tú vám pred vstupom do lietadla(za bránou) odoberú a umiestnia do podpalubia. Upozorňujeme, že táto batožina musí splňovať úplne všetko ako klasická príručná batožina – ide hlavne o množstvo tekutín v taške.

Na palubu si so sebou môžete zobrať jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Rím
54€
napr. 15-20.6.2018

Tip na ubytovanie

Eco B&B Marela – ubytko nie až tak vzdialené od centra mesta za dobrú cenu na to, že ide už o pomerne sezónny termín. Za 5 nocí tu zaplatíte ako dvojica 285€ – 142,5€/osoba, 28,5€/osoba/noc.

Alebo si pozrite ďalších viac ako 4 200 možností ubytovania v Ríme na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Ríma

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.