Na výlet do RÍMA – letenky z Viedne už za 20€!

španielske schody rím
Španielske schody v Ríme. Počas dňa sú však úplne plné

A čo by ste povedali na augustový výlet do krásneho Ríma? Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú totižto momentálne dostupné už za 20€! A to vo viacerých termínoch.

Ako príklad termínu môžeme uviesť 13-18.8.2020. Vo štvrtok odletíte a v utorok ste naspäť. Ak bežne cez víkend nepracujete, tak navyše ušetríte aj dva dni dovolenky.

Termínov je však dostupných viacero. Kalendáre termínov prípadne s odletom z iného letiska si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Väčšia príručná batožina alebo podpalubná batožina sa dá prípadne dokúpiť.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Taliansko je zaradené v našom zozname menej rizikových krajín a teda po návrate nemusíte absolvovať ani karanténu ani testovanie.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Rím
20€
13-18.8.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dajú kúpiť lístky na autobus priamo od slovenskej autobusovej spoločnosti Slovak Lines. Dajú sa kúpi už od 5,90€ v jednom smere. Na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť lístky na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytko?

Odporúčame predovšetkým 2 portály. Prvým je Booking.com s obrovskou ponukou ubytovacích zariadení.

Druhým je Airbnb.com. Tú ponúkajú ubytovanie miestni a predovšetkým v drahších krajinách sa tu dajú nájsť veľmi výhodné cenovky.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Ríma

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?