Na výlet do MADRIDU – letenky z Viedne za 30€!

Madrid, Palacio Real

Čo by ste povedali na januárový výlet do hlavného mesta Španielska? Spiatočné letenky sú na toto obdobie dostupné už za 30€ za let tam aj naspäť dohromady!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 13-17.1.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Za rovnakú cenu sa dá letieť aj v termínoch o týždeň či dva týždne neskôr – 20-24.1.2022 či 27-31.1.2022

Do Madridu sa lieta aj z iných letísk či inými leteckými spoločnosťami. Ďalšie linky si môžete pozrieť na na tejto stránke

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Madrid
30€
napr. 13-17.1.2022

Tip na ubytovanie

Hostal Santo Domingo – 3*** ubytovanie v centre Madridu s viac ako 100 hodnoteniami s priemerom 8,6/10. Za izbu na 4 noci zaplatíte ako dvojica 218€ – 109€/osoba, 27,25€/osoba. Dostupné budete mať WiFi, sprchový kút či TV.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Madride na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Madridu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?