Na výlet do Gruzínska – letenky dostupné už od 23€!

Gruzínsko, krajina

Uvažujete nad jesenným výletom niekde mimo EÚ? Máme tu pre vás tip na letenky do krásneho Gruzínska, kam je možné letieť už od 23€!

Za takúto sumu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak členstvo zakúpené nemáte, letieť môžete za stále výborných 30€. O členstve si môžete prečítať viac na tejto stránke.

Najlacnejšie termíny sú dostupné skôr na druhú polovicu októbra – 12-19.10.2021,  19-26.10.2021, 19-23.10.2021, prípade 12-26.10.2021.

Predchádzajúce roky sa teploty v Kutaisi aj v tomto období pohybovali najbežnejšie medzi 20-30°C. No mali v roku 2018 aj dni, kedy prišiel studený front a kleslo im to na pár dní aj ku 10°C.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Kutaisi
od 23€
napr. 19-26.10.2021
Viedeň
Kutaisi
od 23€
napr. 12-19.10.2021
Viedeň
Kutaisi
od 23€
napr. 19-23.10.2021

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Covid-19: Vstup do Gruzínska a návrat na Slovensko

Plne zaočkované osoby majú vstup do Gruzínska bez problémov. Ak do Gruzínska cestujete letecky, nepotrebujete test, očkovanie ani karanténu.

Neočkované osoby sú povinné predložiť negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín pred vstupom do krajiny + na 3. deň po vstupe do Gruzínska sa nechať opäť otestovať na vlastné náklady. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Kutaisi

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)