Na výlet do Dubrovníka – letenky z Viedne už za 30€!

Dubrovník, Chorvátsko

A čo tak si spraviť ku koncu leta výlet do Dubrovníka na juhu Chorvátska? Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú na začiatok septembra dostupné už za 30€ za let tam aj naspäť dohromady. 

Ako príklad môžeme uviesť termín 5-9.9.2021. V nedeľu odletíte a vo štvrtok sa vrátite naspäť.

Do Dubrovníka sa však dá letieť aj z iných letísk, prípadne aj inými leteckými spoločnosťami. Ďalšie linky a ich kalendáre termínov nájdete napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Dubrovník
30€
napr. 5-9.9.2021

Tip na ubytovanie

Apartments Ivanaštúdio v absolútnom centre Dubrovníka. Za ubytovanie na 4 noci zaplatíte ako dvojica  s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou a Wifi zaplatíte 174€ – 87€/osoba, 21,75€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších ubytovací zariadení na tejto stránke.

Vstup do Chorvátska a návrat na Slovensko

Na vstup do Chorvátska je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19(euópsky certifikát). Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne do Dubrovníka

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)