Na výlet do ATÉN – letenky z Viedne za 19€!

Akropola - atény

A čo tak v januári navštíviť hlavné mesto Atén? Spiatočné letenky s odletom z viedenského letiska sú totižto dostupné za slušnú cenu 19€ za let tam aj naspäť dohromady.

Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 14-18.01.2022. V piatok z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

Bez priplácania je možné si u Ryanairu zobrať menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac – pre ďalšiu väčšiu príručnú batožinu si treba priplatiť priority boarding, prípadne vybrať si podpalubnú batožinu.

Pred cestou si potom určite prečítajte aj náš článok o tom, aké miesta v Aténach odporúčame navštíviť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Athens
19€
napr. 14-18.01.2022

Tip na ubytovanie

Central Athens Studios – populárne ubytovanie v centre Atén s fantastickými hodnoteniami. Dostupných je ich viac ako 500 s priemerom 9,4/10 celkovo a 9,6/10 za polohu. Dostupný budete mať štúdiový apartmán s vlastnou kúpeľňou, WiFi či TV a stáť vás bude na 4 noci ako dvojicu 182€ – 91€/osoba, 22,75€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Aténach s tisíckami ďalších zariadení na tejto stránke.

Podmienky vstupu do Grécka

Na vstup do Grécka stačí očkovanie. Alternatívne sa sem dostanete aj s negatívnym testom(PCR nie starší ako 72 hodín, Ag nie starší ako 48 hodín), prípadne s potvrdením o prekonaní Covidu, ktorý ste mali pred 30-180 dňami. Vyplniť treba aj vstupný formulár. Kompletné podmienky nájdete na tejto stránke Ministerstva zahraničných vecí. 

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni jazdí pravidelne slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Atén

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?