Na Kanárske ostrovy v novembri/decembri – Gran Canaria od 35€!

Gran Canaria

A čo by ste povedali nad výletom na Kanárske ostrovy ku koncu roka? WizzAir totižto aktuálne ponúka letenky na ostrov Gran Canaria pre členov Wizz Discount Club už od 35€!

V prípade, že ste teda dali na naše radi a kupovali pri niektorom z predchádzajúcich tipov aj členstvo WDC, dnes vás letenky na Kanáre budú stáť iba 35€. Ak však aj členstvo zakúpené nemáte – cena pre nečlenov je stále výborná, 51€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady podobne a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 51€ budete teda platiť za letenky 35€ – v prípade dvojice teda každý o cca 16€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady. Cenovo to teda bude veľmi podobné – dokonca ak prikúpite k letenkám členstvo, stáť vás to bude ešte o pár eur menej.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v decembri – napríklad v termíne 10-17.12.2021. Za +12€ sa dajú letenky kúpiť aj na november. Napríklad v termíne 19-26.11.2021.

Aj v novembri aj v decembri sa teploty na Gran Canaria pohybujú cez deň nad 20°C. V novembri sú však teploty v priemere o pár stupňov vyššie a častejšie prekračujú 25°C.

WizzAir v základnej cene letenky umožňuje zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste si k letenky prikúpili aj priority boarding, okrem tejto menšej batožiny si môžete zobrať aj väčšiu s rozmermi 55x40x23cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Gran Canaria
od 35€
napr. 10-17.12.2021
Viedeň
Gran Canaria
od 47€
napr. 19-26.11.2021

Tip na ubytovanie

FANTASTICO APARTAMENTO EN EL MARapartmán len 50 metrov od pláže s výhľadom na oceán s hodnotením 8,7/10 od predchádzajúcich dovolenkárov. Týždeň vás tu bude stáť ako dvojicu 308€ – 154€/osoba, 22€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na ostrove Gran Canaria na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú na stránkach Slovak Lines. Lístky sa nachádzajú v predaji vždy tak mesiac, mesiac a pol, pred dátumom odchodu.

letenky z Viedne na ostrov Gran Canaria

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)