Na juh Talianska – BARI s odletom z Viedne už za 21€!

Bari, Apúlia, Taliansko

Spravte si dovolenku na juhu Talianska na prelome júla a augusta – so spiatočnými letenkami do krásneho Bari už za 21€ za let tam aj naspäť dohromady!

Konkrétne je možné kúpiť letenky v termíne 27.7-3.8.2021 – čiže top letná sezóna a týždenná dovolenka od stredy do stredy.

Do Bari sa dá letieť z viacerých letísk – ďalšie kalendáre termínov a dostupné linky si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bari
21€
27.7-3.8.2021

Tip na ubytovanie

Hotel Palumbo Masseria Sant'Anna4**** ubytovanie len 50 metrov od mora, ktoré vás na 7 nocí bude stáť ako dvojicu iba 462€ – 231€/osoba, 33€/osoba/noc. K dispozícii budete mať klimatizovanú izbu s vlastnou kúpeľňou a TV. Predchádzajúci hostia hodnotia zariadenie veľmi dobre – priemerne 8,4/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Bari a okolí na tejto stránke. Je si z čoho vyberať. 

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu), prípadne predložiť potvrdenie o zaočkovaní plným počtom dávok a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár.Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne do Bari

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)