Na juh FRANCÚZSKA – letenky z Viedne už od 28€!

Nice- azúrové pobrežie

Máme tu pre vás aj tip na letenky na juh Francúzska – do obľúbeného letoviska Nice. Spiatočné letenky sú tu dostupné už od 28€!

Za túto čiastku môžu letieť členovia tzv. Wizz Discount Club. Ak členstvo kúpené nemáte, letenky vás budú stáť 48€.

Členstvo však odporúčame. Na rok stojí pre dvojicu 30€ dohromady a umožní vám kupovať letenky tejto spoločnosť so zľavami 15-20€ za spiatočnú letenku. Čiže len na jedinom výlete vo dvojici viete ušetriť 30-40€, čo vám pokryje celé náklady na členstvo a ďalšie výlety už máte so super zľavou. Členstvo sa dá zakúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky.

Ako príklad termínu môžeme uviesť 14-21.8.2020. Pôjde teda o letnú dovolenku v tom najlepšom období!

Celý kalendár termínov si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Väčšiu príručnú batožinu si môžete zobrať napríklad po dokúpení služby priority boarding.

Je fajn zarezervovať si prípadne aj službu Wizz Flex, ktorá vám umožní si zmeniť termín bez bežného poplatku, alebo vám vrátia sumu za kúpené letenky ako kredity na WizzAir účet a neskôr si budete môcť zarezervovať iné letenky aj do inej destinácie. Táto služba stojí 24€ za spiatočný let.

Podľa aktuálnych pravidiel si však potrebujete spraviť test na Covid-19. Ak to bude možné tak vo Francúzsku, ak vám to tam neumožnia, tak na Slovensku ihneď po návrate s kontaktovaním Úradu Verejného Zdravotníctva. Presné podmienky si pozrite na tejto stránke.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nice
28€
napr. 14-21.8.2020

Tip na ubytovanie

Villa Maryluna – veľmi dobre hodnotené ubytovanie len kúsok od pláže. Bezplatné storno má navyše do 6.8.2020. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 518€ – 259€/osoba, 37€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami zariadení v Nice na tejto stránke.

letenky z Viedne do Nice

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?