MYKONOS s odletom z Viedne – letenky na júl/august už od 20€!

Nákupná ulica Matoyianni v hlavnom meste Mykonosu, Chora
Nákupná ulica Matoyianni v hlavnom meste Mykonosu, Chora. Foto jimmy teoh, Pexels

A čo tak zaletieť si na dovolenku na ostrov Mykonos? Spiatočné letenky na grécky ostrov sú momentálne dostupné už od 20€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 27.7-3.8.2021 ak máte u spoločnosti WizzAir kúpené členstvo Wizz Discount Club. No aj bez členstva viete kúpiť letenky za výbornú cenu 40€. Prípadne ak by ste chceli letieť skôr, v termíne 20-27.7.2021 kúpite letenky s členstvom 25€, bez členstva 35€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 10-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Na Mykonos sa dá letieť aj Ryanairom, prípadne z iných letísk. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Mykonos
od 20€
27.7-3.8.2021

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – na prelome júla/augusta sú ceny ubytovania na Mykonose už veľmi vysoko. Odporúčame teda siahnuť po ubytovaní miestnych cez Airbnb. Pri tomto ubytovaní napríklad zaplatíte za izbu ako dvojica 1030€ – 515€/osoba, 74€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na ostrove Mykonos na tejto stránke.

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne na Mykonos

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?