MOSKVA s odletom z Debrecína – letenky od 29€!

Moskva, St. Basil's Cathedral

Dnes začneme tipom na letenky do hlavného mesta Ruska. Spiatočné letenky s odletom z Debrecína sú aktuálne dostupné už od 29€!

Za túto čiastku je dostupný jeden termín na úplnom začiatku roka 2020 – 1-8.1.2020. Ledva sa teda spamätáte z ohňostrojov na Silvestra a na obed už budete letieť. Veď – ako na Nový Rok tak po celý rok, nie?

Cena platí pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členstvo kúpené nemáte, za letenky zaplatíte stále super cenu 49€. Členstvo však odporúčame.

Odporúčame si však členstvo kúpiť. Stojí pre dvojicu na rok dohromady iba 40€, viete si ho kúpiť priamo pri kúpe leteniek a zľava sa vám aplikuje aj pri práve kupovaných letenkách. A po celý rok potom kupujete lety WizzAiru so zľavou.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si menšiu batožinu 40x30x20cm. Ďalšia batožina s rozmermi 55x40x23cm sa dá priplatiť v „priority boarding“, čo by vás stálo +18€

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Debrecín
Moskva
od 29€
1-8.1.2020

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – klasické hotelové zariadenia majú v tomto období ešte celkom vysokú cenu – kvôli silvestrovskému obdobiu. Odporúčame sa teda pozrieť na Airbnb, kde napríklad za túto izbu zaplatíte na týždeň iba 160€ – 80€/osoba, 11,4€/osoba/noc.

TIP: Cez Airbnb viete získať aj vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo 🙂 Stačí sa zaregistrovať napríklad cez tento link.

Celá ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Debrecína do Moskvy

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?