Moskva s odletom z Bratislavy za 60€!

Moskva, St. Basil's Cathedral

Po nejakom čase tu máme opäť akciu spoločnosti Pobeda. Ak by ste mali záujem letieť do Moskvy na výlet, za spiatočný let zaplatíte iba 60€!

Odlieta sa z letiska v Bratislave. Narozdiel od rôznych predošlých ponúk, tentokrát nejde o žiadne last minute termíny, pri ktorých si musíte vybavovať expresné víza. Termíny sú aktuálne dostupné na február, marec a apríl 2017, čo je dostatok času na vybavenie víz a na naplánovanie si výletu. Rýchlo však ubúdajú, preto ak máte o letenky záujem, odporúčame neváhať príliš dlho.

Ku termínom sa na stránkach Pobedy dostanete, keď si vyhľadáte ľubovoľný termín Bratislava -> Moskva -> Bratislava a následne kliknete na „Month“. Zobrazia sa vám dostupné termíny s cenami na daný mesiac s možnosťou prekliku na nasledujúce či predošlé mesiace.

Na palubu si so sebou môžete zobrať iba jednu menšiu taštičku. Do podpalubia vám potom dajú batožinu do 10 kg s rozmermi výška+šírka+dĺžka do 158cm(napr. 70x50x38cm).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Moskva
60€
napr. 5-7.4.2017

Ako je to s vízami do Ruska?

Rusko nemá so Slovenskom zmluvu o bezvízovom styku. Ak teda chcete cestovať do Ruska, budete potrebovať víza. Klasické vybavenie víz stojí 35€ s vydaním do 10 dní. Za svoje služby si Ruské vízové centrum, okrem poplatku za víza, účtuje paušálny servisný poplatok vo výške 25,- Eur. Viac informácii nájdete na stránkach Veľvyslanectva Ruskej Federácie TU.

Tip na ubytovanie

Kalinka Hostel – dobrá poloha a výborné hodnotenie od klientov(8,1 z 10 po viac ako 1 000 hodnoteniach predchádzajúcich klientov). Za 2 nocí tu zaplatíte dvaja 41€ – 20,5€/osoba, 10€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Moskva

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno