MOSKVA na LETO 2019 – letenky už od 29€!

letenky z Debrecína do Moskvy

A máme tu pre vás výhodné letenky aj do Moskvy! Ak by ste si počas JÚLA 2019 chceli zaletieť do hlavného mesta Ruska, spiatočné letenky kúpite už od 29€!

Za takúto čiastku ponúka letenky spoločnosť WizzAir s odletom z Viedne pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky vás budú stáť 50€. Odporúčame si však členstvo spolu s letenkami kúpiť za 30€ na rok pre dvojicu – dá sa pridať priamo k letenkám pričom zľava sa uplatní už aj na dané letenky do Ruska. Zaplatíte teda viac menej rovnako ako keby ste kupovali letenky ako nečlenovia no budete mať zaplatené na rok toto členstvo a najbližšie keď budete kupovať letenky WizzAir-u už budete kupovať o 15-20€ lacnejšie.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť termín 3-10.7.2019. Budete mať teda možnosť týždeň spoznávať Moskvu.

Nevýhodou je však, že si za najnižšiu čiastku so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku 40x30x20cm. Za príručnú batožinu 55x40x23cm navyše zaplatíte +13€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Debrecín
Moskva
od 29€
3-10.7.2019

Ako je to s vízami do Ruska?

O tom, ako sa vybavujú víza v Rusku si môžete prečítať viac v Martinkinom článku. Prečítať si ho môžete TU. Sú tam všetky dostupné možnosti vybavenia víz do Ruska.

Tip na ubytovanie

Wood Design Hotel – 3*** ubytovanie v centre Moskvy, pri ktorom zaplatíte ako dvojica za týždeň 216€ – 108€/osoba, 15,4€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite kompletnú ponuku ubytovania v Moskve s viac ako 3900 zariadeniami na tejto stránke.

letenky z debrecína do moskvy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?