Momondo – vyhľadávač lacných leteniek

By: Hamza Butt - CC BY 2.0

Momondo je vyhľadávačm a porovnávač ciem leteniek. Nie je to predajca leteniek. Na ich stránke si môžete porovnať ceny rôznych iných predajcov ale aj priamo leteckých spoločností a potom si letenky zakúpiť priamo u predajcu leteniek alebo u leteckej spoločnosti.

Ako funguje Momondo?

Momondprehľadáva a porovnáva ceny leteniek od rôznych predajcov. Na základe toho vám vie ponúknuť prehľad, za koľko si viete kúpiť letenky a na akej stránke. Samotnú kúpu letenky však uskutočnujete už na konkrétnej stránke predajcu. Odporúčame si pozrieť recenzie a hodnotenia daného predajcu predtým než u neho nakúpite. Nie vždy je výhodné nakupovať tie najlacnejšie letenky a ušetriťpár eur. Môže sa stať, že pri problémoch s letenkami, sa vám nedostane dostatočného servisu, alebo budete musieť telefonovať predajcovi do Španielska a podobne.

Kde vyhľadať letenky v slovenčine?

Ak hľadáte alternatívu s dobrou slovenskou podporou, skúste vyhľadat letenky na portáli najväčšieho slovenského predajcu leteniek Pelikan.sk. Získate tak prehľad výhodných cien a porovnanie rôznych leteckých spoločností a ich kombinácií, No taktiež spoľahlivú podporu v slovenčine. Pelikán ma centrálu v Bratislave.

 

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?