MILÁNO/BERGAMO – septembrový výlet s letenkami už za 15€!

Bergamo

Ak hľadáte zaujímavý výlet na september, máme tu pre vás tip na letenky na letisko v Bergame. Spiatočné letenky s odletom z Viedne od Ryanairu sú aktuálne dostupné už za 15€!

Samotné Bergamo je krásne mesto, do ktorého niektorí cestujú aj radšej ako do samotného Milána. No dá sa z neho dostať aj do známejšieho Milána, ktoré je vzdialené len niečo viac ako 50 km.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 9-14.9.2021. Vo štvrtok odletíte a v utorok sa vrátite naspäť. Budete mať pritom dostatok času pozrieť si obed mestá.

Liniek na toto letisko je však mnoho. Ďalšie linky si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Miláno/Bergamo
15€
napr. 9-14.9.2021

Tip na ubytovanie

B&B Hotel Bergamo3*** ubytovanie v Bergamo s množstvom pozitívnych hodnotení(priemer 8,3/10 pri 3000+ hodnoteniach). Za izbu s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV a WiFi zaplatíte ako dvojica na 5 nocí 380€ – 190€/osoba, 38€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s desiatkami ďalších zariadení v Bergame na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Milána Bergama

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)