MILÁNO/BERGAMO – letný výlet z Bratislavy s letenkami za 32€!

letenky z Viedne do Milána

Tip na lacné letenky z Bratislavy na letisko v Bergame, z ktorého to máte kúsok aj do Milána! Letné letenky sú dostupné už za 32€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 06-11.07.2023. Vo štvrtok z Bratislavy odletíte a o 5 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Miláno/Bergamo
32€
napr. 06-11.07.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Quarenghi16skvele hodnotené(priemer 9,3/10) ubytovanie s dobrou polohou v Bergame. Nachádza sa 500 metrov od  Centro Congressi Bergamo. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV aj WiFi. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 584€ – 292,00€/osoba, 58,40€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Milána/Bergama

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?