MILÁNO/BERGAMO – letenky z Viedne už od 22€!

Bergamo

Ak uvažujete nad tým, kam si v septembri spraviť výlet, máme tu pre vás tip na výhodné letenky na letisko Miláno/Bergamo.

Letenky už na budúci týždeň sú dostupné za 23€, v neskorších termínoch ich nájdete aj za 22€

Na budúci týždeň sa dá za najnižšiu cenu letieť napríklad v termíne 2-5.9.2020. Ak by teda aj došlo k nejakému prehodnocovaniu menej rizikových krajín, vás by sa to dotknúť nemalo.

Z neskorších termínov za 22€ môžete kúpiť letenky napríklad v termíne 9-12.9.2020. Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožina sa dá získať pri priplatení si „priority boarding“, prípadne si 10kg batožinu viete dokúpiť aj s umiestnením do podpalubia.

Pri vstupe do Talianska je však potrebné vyplniť vyhlásenie a odovzdať ho dopravcovi, alebo sa ním preukázať v prípade kontroly policajnými zložkami. Môžete si ho stiahnuť na tejto stránke.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Miláno/Bergamo
23€
2-5.9.2020

Autobus na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni jazdí niekoľko autobusových spoločností. My uprednostňujeme slovenské Slovak Lines. Lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€ v jednom smere. Na vyššie uvedený termín si ich môžete pozrieť na tejto stránke.

Tipy na ubytovanie

Miláno

Izba cez Airbnb.com – ak by ste sa chceli ubytovať s dobrou polohou v Miláne, môžete skúsiť toto ubytko. Za 3 noci dáte ako dvojica 162€ – 81€/osoba, 27€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Celá ponuka ubytovania v Miláne – Airbnb / Booking

Bergamo

Made in Italy – v Bergame sa môžete ubytovať v tomto veľmi dobre hodnotenom ubytku. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 148€ – 74€/osoba, 24,6€/osoba/noc.

Celá ponuka ubytovania v Bergame – Booking / Airbnb

letenky na letisko Miláno/Bergamo

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?