MILÁNO/BERGAMO – letenky z Viedne už od 22€!

Bergamo

Ak uvažujete nad tým, kam si v septembri spraviť výlet, máme tu pre vás tip na výhodné letenky na letisko Miláno/Bergamo.

Letenky už na budúci týždeň sú dostupné za 23€, v neskorších termínoch ich nájdete aj za 22€

Na budúci týždeň sa dá za najnižšiu cenu letieť napríklad v termíne 2-5.9.2020. Ak by teda aj došlo k nejakému prehodnocovaniu menej rizikových krajín, vás by sa to dotknúť nemalo.

Z neskorších termínov za 22€ môžete kúpiť letenky napríklad v termíne 9-12.9.2020. Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožina sa dá získať pri priplatení si „priority boarding“, prípadne si 10kg batožinu viete dokúpiť aj s umiestnením do podpalubia.

Pri vstupe do Talianska je však potrebné vyplniť vyhlásenie a odovzdať ho dopravcovi, alebo sa ním preukázať v prípade kontroly policajnými zložkami. Môžete si ho stiahnuť na tejto stránke.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Miláno/Bergamo
23€
2-5.9.2020

Autobus na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni jazdí niekoľko autobusových spoločností. My uprednostňujeme slovenské Slovak Lines. Lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€ v jednom smere. Na vyššie uvedený termín si ich môžete pozrieť na tejto stránke.

Tipy na ubytovanie

Miláno

Izba cez Airbnb.com – ak by ste sa chceli ubytovať s dobrou polohou v Miláne, môžete skúsiť toto ubytko. Za 3 noci dáte ako dvojica 162€ – 81€/osoba, 27€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Celá ponuka ubytovania v Miláne – Airbnb / Booking

Bergamo

Made in Italy – v Bergame sa môžete ubytovať v tomto veľmi dobre hodnotenom ubytku. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 148€ – 74€/osoba, 24,6€/osoba/noc.

Celá ponuka ubytovania v Bergame – Booking / Airbnb

letenky na letisko Miláno/Bergamo

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)