MILÁNO/BERGAMO – lacné septembrové letenky z Budapešti za 10€

Bergamo

Ak by ste uvažovali nad výletom na sever Talianska, máme tu pre vás tip na letenky do Bergama, ktoré sa nachádza neďaleko známejšieho Milána. Spiatočné letenky s odletom z Budapešti sú pritom dostupné už za 10€!

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť termín 22-25.9.2021, kedy v stredu ráno odletíte a v sobotu večer letíte naspäť.

No dostupné sú aj ďalšie termíny. Napríklad: 13-19.9.2021, 20-23.9.2021, 23-26.9.2021 či 22-26.9.2021

Prípadne ak by ste chceli letieť z iného letiska, ďalšie linky do Milána/Bergama si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Miláno/Bergamo
10€
22-25.9.2021

Tip na ubytovanie

Apartment Nido Stazione – izba s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou(externá, ale súkromná) či WiFi v Bergame. Zariadenie má výborné hodnotenia – 8,9/10 a za polohu až 9,4/10. Za 3 noci tu zaplatíte ako dvojica 174€ – 87€/osoba, 29€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení v Bergame na tejto stránke a v Miláne na tejto. 

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Budapešti do Milána

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)