MILÁNO/BERGAMO – akciové letenky z Bratislavy za 10€!

Miláno , Taliansko , katedrála

A čo by ste povedali na výlet do Milána či Bergama? Alebo rovno do oboch miest? Máme tu pre vás tip na letenky na bergamské letisko, z ktorého sa jednoducho dostanete do oboch vyššie uvedených miest. A cena? Za let tam aj naspäť dohromady iba 10€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 26-29.11.2021. V piatok z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Ak by ste prípadne chceli letieť na dlhšie, dá sa za rovnakú cenu letieť aj v termíne 24-29.11.2021(od stredy do pondelka.)

Okrem toho ďalšie termíny vrátane letov aj z iných letísk nájdete na na tejto stránke

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Bergamo
10€
napr. 26-29.11.2021

Tip na ubytovanie v Bergame

Academia Resort – ubytovanie s dobrou polohou v Bergame a pozitívnymi hodnoteniami s priemerom 8,7/10 pri viac ako 250 hodnoteniach. Dostupnú budete mať vlastnú izbu s WiFi, sprchou či TV. Za 3 noci tu zaplatíte ako dvojica 210€ – 105€/osoba, 35€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Bergame na tejto stránke

Tip na ubytovanie v Miláne

Hotel Bolzano3*** ubytovanie v Miláne s tisíckami predchádzajúcich hostí, ktorí hodnotia zariadenie priemerne 7,9/10. Za izbu pre dvoch na 3 noci tu zaplatíte 220€ – 110€/osoba, 37€/osoba/noc. V izbe budete mať prístup na balkón, vlastnú sprchu, TV či WiFi.

Celú ponuku ubytovania v Miláne nájdete na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie, potvrdenie o prekonaní Covidu alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

letenky z Bratislavy do Bergama

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?