MILÁNO/BERGAMO – akciové letenky z Bratislavy za 10€!

Miláno , Taliansko , katedrála

A čo by ste povedali na výlet do Milána či Bergama? Alebo rovno do oboch miest? Máme tu pre vás tip na letenky na bergamské letisko, z ktorého sa jednoducho dostanete do oboch vyššie uvedených miest. A cena? Za let tam aj naspäť dohromady iba 10€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 26-29.11.2021. V piatok z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Ak by ste prípadne chceli letieť na dlhšie, dá sa za rovnakú cenu letieť aj v termíne 24-29.11.2021(od stredy do pondelka.)

Okrem toho ďalšie termíny vrátane letov aj z iných letísk nájdete na na tejto stránke

Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Bergamo
10€
napr. 26-29.11.2021

Tip na ubytovanie v Bergame

Academia Resort – ubytovanie s dobrou polohou v Bergame a pozitívnymi hodnoteniami s priemerom 8,7/10 pri viac ako 250 hodnoteniach. Dostupnú budete mať vlastnú izbu s WiFi, sprchou či TV. Za 3 noci tu zaplatíte ako dvojica 210€ – 105€/osoba, 35€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Bergame na tejto stránke

Tip na ubytovanie v Miláne

Hotel Bolzano3*** ubytovanie v Miláne s tisíckami predchádzajúcich hostí, ktorí hodnotia zariadenie priemerne 7,9/10. Za izbu pre dvoch na 3 noci tu zaplatíte 220€ – 110€/osoba, 37€/osoba/noc. V izbe budete mať prístup na balkón, vlastnú sprchu, TV či WiFi.

Celú ponuku ubytovania v Miláne nájdete na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Talianska

Na vstup do Talianska je potrebné očkovanie, potvrdenie o prekonaní Covidu alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť testy tu).

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár. Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

letenky z Bratislavy do Bergama

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)