MIAMI s odletom z Budapešti – letenky už od 230€!

Miami Beach

Ak by ste si na jar chceli zaletieť do tepla na Floride, spiatočné letenky s odletom z Budapešti sa dajú kúpiť už od 230€!

Konkrétne sa dá letieť v termínoch počas apríla 2020. Ako príklad môžeme uviesť 15-24.4.2020. 

Za čiastky okolo 230-270€ je však dostupných termínov viacero. Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke. 

Vysoko odporúčame v prípade záujmu rezervovať čím skôr. Očakávame, že takáto cena neostane príliš dlho.  Po rezervácii s rezerváciou ďalších vecí(ubytovanie, auto…) ešte nejaký čas počkajte. Ide o veľmi nízku cenu – treba teda počkať či to cez spoločnosť/aerolinku za takúto cenu prejde.

Taktiež odkazujeme na Skyscanner, ktorý vám ponúkne niekoľko možností, kde letenky zarezervovať. Aj keď vám tam ponúkne aj letenky za 230€, odporúčame vybrať web lastminute.de, kde letenky stoja o pár eur viac. Má celkom fajn hodnotenia a tých pár eur navyše môže v prípade nejakých problémov znamenať omnoho lepší zákaznícky servis.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu. Podpalubná sa dá potom prípadne doplatiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Miami
od 230€
napr. 15-24.4.2020

Kde hľadať ubytovanie?

Portál Booking.com odporúčame pozrieť vždy ako prvý. Nachádza sa tam veľká väčšina ubytovacích zariadení a teda väčšinou už po preskúmaní Bookingu nemáte dôvod hľadať ďalej.

Ako alternatívu s odlišnými ponúkami potom môžete pozrieť Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych na izbu či celý byt/apartmán na prenájom. Dajú sa tu nájť slušné ceny.

TIP: Ak ste o Airbnb.com ešte nepočuli, máme pre vás dobrú správu. Tento portál ponúka novým užívateľom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Budapešti do Miami

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?