Letenky do Mexika(Cancún, Mexico City) z Viedne od skvelých 419€!

By: Celso FLORES - CC BY 2.0

Dnes je krásny deň, čo sa leteniek týka. Po lacných letoch z Viedne na Havaj za 469€ tu máme ďalšiu výbornú ponuku, tentokrát na lety do Mexika.

A ponúk tu máme hneď niekoľko. Najlacnejšou z nich sú lety z Viedne do Cancúnu od 419€. Termínov je dostupných viacero v dátumoch od septembra 2016 do marca 2017. Letí sa so spoločnosťou Air France a Aeromexiko. Lety sú s dvoma prestupmi v Paríži a Mexiko City, každopádne vo väčšine termínov ide o skutočne krátke prestupy

Druhou ponukou sú lety do Mexico City, kde cena začína na 439€ – v tomto prípade ide o lety čisto spoločnosti Air France, pričom absolvujete iba 1 krátky prestup v Paríži. Termíny sú dostupné od septembra 2016 až do mája 2017. 

Ak by vám nevyhovovali termíne Air France do Mexiko City, na rad prichádza tretia ponuka s letmi Aeromexiko, ktorí ponúkajú lety z Viedne do Mexico City za 449€ – len o 10€ viac ako Air France. Prestupuje sa v Amsterdame a dostupné sú termíny od októbra 2016 do apríla 2017.

Pri všetkých 3 ponukách si so sebou môžete zobrať 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu do 23kg. 

Z
Do
Cena
Rezervácia
Viedeň
Cancún
419€
Viedeň
Mexiko City
439€
Viedeň
Mexiko City
449€

Ubytovanie

Mexiko nie je drahá krajina a aj v tak populárnej turistickej destinácií ako je Cancún viete zohnať ubytovanie za skvelé ceny. 

Naviac, nemusíte ani chodiť na stránky Airbnb.com a hľadať ubytovanie u miestnych, skutočne lacné ubytovanie nájdete aj v hoteloch či hosteloch.

Najväčšiu ponuku ubytovacích zariadení nájdete na stránkach Booking, kde okrem toho často krát nájdete aj hotely v zľavách, možnosť platiť až na mieste či strorno zdarma.

Kompletnú ponuku ubytovania v Mexiku nájdete tu, v Mexico City tu a v Cancúne tu

ľetenky Cancún

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?