MENORKA z Viedne – letné letenky už za 25€!

Lode na priezračnom mori, výhľad zo skaly
Menorka (zdroj freepik)

Pokračujeme tipom na výhodné letenky na krásnu španielsku Menorku. Na prelome júla a augusta sú aktuálne dostupné letenky už za 25€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu je konkrétne možné letieť v termíne 30.7-6.8.2021. V pondelok doobeda odletíte a o týždeň na obed ste naspäť.

Ak by ste chceli letieť na dlhšie, za +10€ môžete letieť aj v termíne 25.7-6.8.2021 či 23.7-6.8.2021.

Poletíte Ryanairom. Za dobré ceny však ponúka letenky aj WizzAir. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Menorka
25€
30.7-6.8.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

Tip na ubytovanie

Can Digus – skvele hodnotené(8,4/10) ubytovanie na severe ostrova. Dostupný budete mať veľký 50m2 apartmán s vlastnou kúpeľňou, balkónom, klímou, TV aj bezplatnou WiFi. Vonku sa nachádza bazén s lehátkami. Najbližšia pláž je od zariadenia vzdialená len 700 metrov. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 732€ – 366€/osoba, 52€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Menorce s ďalšími desiatkami ubytovacích zariadení na tejto stránke.

 

letenky z Viedne na Menorcu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)