MENORCA z Viedne – septembrová dovolenka s letenkami za 48€!

Lode na priezračnom mori, výhľad zo skaly
Menorka (zdroj freepik)

Dovolenka na Menorce koncom leta! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú momentálne dostupné za 48€ za let tam aj naspäť dohromady!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 20-27.09.2022. V utorok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Aj v tomto období je na Menorce bežne teplo vhodné na kúpanie a relax pri mori. Posledné roky sa teploty v rovnakom období pohybovali medzi 25-30°C.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Menorca
48€
napr. 20-27.09.2022

Tip na ubytovanie

Grupotel Mar de Menorca3*** krásne ubytovanie na Menorca s viac ako 1700 hodnoteniami s priemerom 8,1/10. Nachádza sa 5 minút chôdze od pláže a má aj vlastný bazén. Ubytovaní budete v apartmáne s balkónom, kuchynkou, kúpeľňou, klimatizáciou, Tv. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 592€ – 296,00€/osoba, 42,29€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na Menorcu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?