MENORCA z Viedne – letenky už od 20€!

Vežička na Menorce

Aj na Menorcu sa dajú kúpiť letné letenky za úplne parádne ceny. WizzAir ponúka pre členov Wizz Discount Club letenky už za 20€, prípadne pre nečlenov už za 35€.

Členstvo však odporúčame. Na rok stojí pre dvojicu 30€ dohromady a umožní vám kupovať letenky tejto spoločnosť so zľavami 15-20€ za spiatočnú letenku. Čiže len na jedinom výlete vo dvojici viete ušetriť 30-40€, čo vám pokryje celé náklady na členstvo a ďalšie výlety už máte so super zľavou. Členstvo sa dá zakúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky.

Za najnižšie ceny sa dá letieť ako počas júla tak počas augusta 2020. Dá sa pritom vybrať aj kratší/dlhší výlet ako ten týždenný.

Kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Väčšiu príručnú batožinu si môžete zobrať napríklad po dokúpení služby priority boarding.

Pred cestou treba vyplniť formulár na stránke: https://bit.ly/2YVLaQJ
Ten vám vyhotoví QR kód, ktorý od vás budú chcieť na letisku.
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Menorca
od 20€
napr. 17-24.8.2020

Tip na ubytovanie

Primasud Suites – ubytovanie na Menorce nepatrí k tým najlacnejším. Toto ubytko patrí k tým lacnejším a aj tak vás bude stáť 437€ / osoba na týždeň, čiže 62€/osoba/noc. 

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na Menorce na tejto stránke. Nachádza sa tam niekoľko stoviek zariadení.

letenky z Viedne na Menorcu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?