MENORCA z Viedne – letenky už od 20€!

Vežička na Menorce

Aj na Menorcu sa dajú kúpiť letné letenky za úplne parádne ceny. WizzAir ponúka pre členov Wizz Discount Club letenky už za 20€, prípadne pre nečlenov už za 35€.

Členstvo však odporúčame. Na rok stojí pre dvojicu 30€ dohromady a umožní vám kupovať letenky tejto spoločnosť so zľavami 15-20€ za spiatočnú letenku. Čiže len na jedinom výlete vo dvojici viete ušetriť 30-40€, čo vám pokryje celé náklady na členstvo a ďalšie výlety už máte so super zľavou. Členstvo sa dá zakúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky.

Za najnižšie ceny sa dá letieť ako počas júla tak počas augusta 2020. Dá sa pritom vybrať aj kratší/dlhší výlet ako ten týždenný.

Kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Väčšiu príručnú batožinu si môžete zobrať napríklad po dokúpení služby priority boarding.

Pred cestou treba vyplniť formulár na stránke: https://bit.ly/2YVLaQJ
Ten vám vyhotoví QR kód, ktorý od vás budú chcieť na letisku.
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Menorca
od 20€
napr. 17-24.8.2020

Tip na ubytovanie

Primasud Suites – ubytovanie na Menorce nepatrí k tým najlacnejším. Toto ubytko patrí k tým lacnejším a aj tak vás bude stáť 437€ / osoba na týždeň, čiže 62€/osoba/noc. 

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na Menorce na tejto stránke. Nachádza sa tam niekoľko stoviek zariadení.

letenky z Viedne na Menorcu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)