MARSEILLE z Viedne – jarný výlet s letenkami za 16€!

Calanques of Port Pin in Cassis in France near Marseille

Výlet na juh Francúzska? Zaleťte si na jarný výlet do Marseille s letenkami, ktoré vás budú stáť iba 16€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 31.3-05.4.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Už momentálne sa denné teploty v Marseille pohybujú medzi 15-20°C. Pri výlete odporúčame navštíviť aj Národný park Calanques, ktorý sa nachádza pár kilometrov od Marseille(jazdia tam mestské autobusy)

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Marseille
16€
napr. 31.3-5.4.2022

Tip na ubytovanie

Staycity Aparthotels Centre Vieux Port 3*** obľúbené ubytovanie v Marseille. Pri viac ako 4000 hodnoteniach má priemer 8,2/10. Nachádza sa v centre mesta len 550 metrov od prístavu. Dostupné budete mať štúdio s kuchynkou, kúpeľňou, klimatizáciou, TV či WiFi. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 424€ – 212,00€/osoba, 42,40€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Marseille

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?